Резистори, опори яких 4 і 6 Ом зєднані послідовно і підключені до джерела постійної напруги

20В.Знайдіть силу струму в колі

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

Объяснение:

I=U/R,

R=R1+R2

R=4+6=10ом,

R1=4oм,

R2=6oм,

I=20в/10ом=2а