Ніхромову спіраль електроплитки довжиною 10 м з площею поперечного перетину 0,1мм2 увімкнули в

мережу з напругою 220В. Визначте потужність струму в спіралі. Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Дано: L=10м; S=0,1 мм²;  U=220 B;  ρ=1,1 Ом*мм²/м; I - ?

R=ρL/S=1,1*10/0,1=110 Ом

I=U/R=220/110=2 A  -  это ответ.