Біля вхідних дверей школи барометр показує 747 мм рт. ст. а у фізкабінеті він показує 748 мм. рт.

ст. На скільки метрів вище знаходиться в школі фізичний кабінет?

Ответы на вопрос

Отвечает Клячина Татьяна.

h= Δp*12 м/мм.рт.ст.

h=(748-747)*12=12 (м)