Для технічного виробництва потрібно приготувати розчин калій

гідроксиду. Укажимасу лугу і масу води, які потрібно використати для приготування 550 г, розчину з масовою часткою 5 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Ответ:

H20=522,5     KOH=27,5 г

Объяснение:

Это не точно )

m(KOH)= 550* 0,05(это %)=27,5 г

m(H2O)=550-m(KOH)=550-27,5=522,5г