дві електричні лампи зєднані паралельно і приєднані до джерела струмом із напругою 120В.Визначте

силу струму в кожній лампі якщо опір однієї лампи 200 Ом а другої 300 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.

Ответ:

Объяснение:

При 200 Ом I=0.6A

При 200 Ом I=0.4A

Решение

I=U/R Формула

120/200=0,6А

120/300=0,4А