Який тиск на дно бочки з гасом, якщо рівень гасу в цистерні 2 м. Густина гасу 800 кг/м3. g=10 Н/кг


Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 2 м

ρ = 800 кг/м³

____________

p - ?

p = ρ·g·h = 800·10·2 = 16 000 Па   или   p = 16 кПа