Трансформатор знижує напругу від 220 В до 12 В. Який коефіцієнт трансформації


Ответы на вопрос

Отвечает Сергучова Дарья.

Объяснение:

k=U1/U2=220/12=18.3

vvvvvvvvvvvvvvvvvvv