Трансформатор з коефіцієнтом трансформації 5 знижує напругу від 1200Вдо 220В.Прицьому у вторинні

обмотці сила струму дорівнює 0,2А.Визначти опір вторинної обмотки.

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Иван.

Ответ:

100 Ом

Объяснение:

U1=1200 B    U2=220 B    I2=0.2 A    r=?

===

k=U1/(U2+I2*r)

r=(U1/k-U2)/I2=(1200/5-220)/0.2=100 Ом

==================