СРОЧНО! У сполучені посудини налили ртуть. У ліве коліно наливають олію, у праве – воду. Рівень у

сполучених посудинах не змінився. Визначити висоту стовпчика води, якщо висота стовпчика олії –20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дзусова Эльвира.

Відповідь:18см

Пояснення:h2(висота олії)=20см, ρ1(густина води)=1000кг/м3,

ρ2(густина олії)=900кг/м3

h1(висота води)-?

Розв'язання

h2/h1=ρ2/ρ1

h1=(h2×ρ2)/ρ1

h1=(20×900)/1000=18см