Визначте опір у паралельному зєднанні , якщо опір 7 Ом, 1 Ом, 5 Ом, 12 Ом, 4 Ом. Якою буде сила

струму принапрузі 4 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Артур.

Ответ:

I=6.7a

Объяснение:

знайдемо Rэ=1/ 1/7+1/1+1/5+1/12+1/4=0.596om,

I=U/Rэ=4/0.596=6.7a