На електричній лампі розжарення зазначено «3,5 В, 0,7 А» . Обчисліть опір нитки лампи розжарення в

робочому режимі....ДОПОМИЖИ ПЖ:-) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Егор.

Ответ:

5Om

Объяснение:

R=U/I=3.5/0.7=5 Om