Тіло масою 200 г діє сила 0.1 Н протягом 5 секунд. Яку швидкість набуває тіло за цей час?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анастасія.

Ответ:

1800 м/с

Объяснение:

m=0.2 кг   F=0.1 H    t1=5 c   t2=3600 c   v=?

===

F=m*a

a=F/m=0.1/0.2=0.5 м/с2

v=a*t=0.5*3600=1800 м/с

=======================