Визначити EPC самоіндукції в котушці індуктивністю 0,6 Гн, якщо в 0,1 с сила струму рівномірно

змінилася від 0 до 10 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Акуневич Антон.

Ответ:

60 B

Объяснение:

L=0.6 Гн     Δt=0.1 c    ΔI=10 A     E=?

===

E=L*ΔI/Δt=0.6*10/0.1=60 B

============================