Напруга на одному з двох паралельно приєднаних резисторів становить 24 В. Який струм протікає через

кожний резистор, якщо їх опори 6 Ом та 4 Ом ? Який загальний струм у колі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

Объяснение:

I1=U/R1=24/6=4A

I2=U/R2=24/4=6A

Iобщ=I1+I2=10А