Скільки часу триватиме вільне падіння тіла з висоти 80 м? Вважати, що g = 10 м/с2. (Навести повний

розв'язок)​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Макс.

Ответ:

Дано g=10 м/с2 h=80 м. Розв'язок: h=gt^2/2 тоді t^2=2h/g; t=\sqrt{2h/g}. t=\sqrt{2x80/10}=\sqrt{16}=4 с

Объяснение:

/- це знак ділення

^- це знак степіння