10. Визначте силу пружності з якою розтягували пружину жорсткістю 200 Н/м, якщо її розтягнули на

10 см.(Пожалуйстаааааа)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Ксения.

Объяснение:

F=kx^2/2

F=200*0.01/2=1 Н