Визначте силу струму в провіднику, якщо при проходженні заряду 5 Кл, по провіднику опором 2 Ом

струм виконує роботу 100 ДЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Гоша.

Ответ:

I=q/t, A=I²Rt=I*q*R, I= 100/(5*2)= 10 А