ДОПОМОЖІТЬ ПРОШУУУ! ФІЗИКА: ВИЗНАЧІТЬ ЗА ЯКИЙ ЧАС НА ДРОТЯНІЙ СПІРАЛІ ОПОРОМ 20 ОМ, ВИДІЛИТЬСЯ

900 КДЖ ТЕПЛОТИ ПРИ СИЛІ СТРУМУ 5 А(потрібно розв'язання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Порохнавець Назар.

Ответ: Q=I²*R*t → t=\frac{Q}{I^{2}*R}

t=\frac{900*10^{3} }{5^{2}*20 }=1800

Ответ: 1800 секунд

Объяснение: