Тіло,кинуте вертикально вгору,піднялося на висоту 80м. Яка була його швидкість на висоті 35м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Михеєнкова Алёна.

Відповідь:

30 м/c

Пояснення:

Дано:

h=80м

h1=35м

V1=0

V-?

За законом збереження енергії:

Ек0+Еп0=Ек+Еп

Ек0=(m*V1^2)/2=0

Еп0=m*g*h

Ек=(m*V^2)/2

Еп=m*g*h1

2mgh=mV^2+2mgh1 | :m

2gh=V^2+2gh1

V^2=2gh-2gh1

V=√2g(h-h1)=√2*10*45=30м/c