В електричному двигуні сила струму 30 А. При цьому потужність струму 3,6 кВт. Обчисліть напругу

на електродвигуні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

Объяснение:

U=P/I=3600/30=120В