При дії напруги 12В сила струму в колі дорівнює 0.6 А. Яка буде сила струму , якщо напруга

збільшиться на 20В?

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Алина.

Ответ:

Объяснение: 1) спочатку знаходимо опір.Це робиться так: U / I=R, U-напруга I-сила струму R-опір. 12/0,6=20 Ом.

2)Потім змінюється напруга, а опір не змінюється.За формулою ми обчислюємо наступне: I=U / R, U стало 20 вольт, а опір не змінилося = 20 Ом.Знаходимо силу струму: 20/20=1 Ампер.