Яку швидкість необхідно розвинути ракеті, щоб стати штучним супутником Венери? Зауважте, що маса

Венери дорівнює 4,92∙1024 кг, а її радіус – 6050 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Вадим.

Ответ:

7365 m/c

Объяснение:

1024 = 10^24 ?

V = \sqrt{\frac{G M}{R} }

V = \sqrt{\frac{6,67*10^{-11}*4.92*1024 }{605*10^{4} } } = 7365 m/c