Опір провідника 5 ОМ. Чому дорівнює сила струма в провіднику якщо напруга 20В


Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Азалия.

Ответ:

Объяснение:

I=U/R-по закону Ома

R=5Oм

U=20B

I=20/5=B/Oм

I=4А

Ответ:сила тока равна 4А