Яка сила діє на тіло масою 5г, що рухаеться за законом х=5+2t+4t^2 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шелудько Ксения.

Відповідь:

0,04 Н

Пояснення:

За 2 законом Ньютона F=m*a

x=x0+V0t+(at^2)/2

x=5+2t+4t^2

(at^2)/2=4t^2

a=8 м/c^2

F=m*a=5*10^-3 кг * 8=40*10^-3 Н= 0,04 Н