МІДНИЙ ДРІТ ДОВЖИНОЮ 120 М ЗАМІНЮЮТЬ ЗАЛІЗНИМ ДРОТОМ З ТАКОЮ Ж ПЛОЩЕЮ ПОПЕРЕЧНОГО ПЕРЕРІЗУ. ЯКОЇ

ДОВЖИНИ ПОТРІБНО ВЗЯТИ ЗАЛІЗНИЙ ДРІТ, ЩОБ ЙОГО ОПІР БУВ ТАКИМ ЖЕ, ЯК І В МІДНОГО?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакин Влад.

Ответ:

L2 =  20.4m

Объяснение:

Дано:

p(Cu) = 0.017 Om*mm^2/mm

L1 = 120 m

p(Fe) = 0,10 Om*mm^2/mm

S(const)

R(const)

L2 - ?

Решение:

R=p*L/S

p(Cu) * L1/S= p(Fe) * L2/ S сокращаем S

p(Cu) * L1 = p(Fe) * L2

0.017 * 120 = 0.10 * L2

L2 = 0.017 * 120 / 0.1 = 20.4m

Мы решали эту задачу и учитель сказала, что ответ верный)