Маса кубика з ребром 0 1 м становить 1 кг. який тиск тіла на поверхню​


Ответы на вопрос

Отвечает Макар Остап.

Ответ:

p= 163.33Па

Объяснение

Формула тиску твердого  тіла має  вид   p=\frac{F}{S}

знаходимо F -в цьому випадку  це сила тяжіння.

F=m*g=1*9.8=9.8Н

S=6a^{2}, где S - площадь поверхности

S=6*0.1^{2} = 0.06м2 - це потрібно щоб знайти площу тіла яке тисне на поверхню.

тепер можемо знайти тиск

p=\frac{F}{S} =\frac{9.8}{0.06} =163.33  Па