До лівого плеча важеля завдовжки 50 см прикладе- но вертикально вниз силу 120 Н. Визначте довжину

правого плеча, якщо до нього прикладено вертикаль- но вниз силу 300 Н. Важіль перебуває в рівновазі​

Ответы на вопрос

Отвечает Сударев Данил.

Ответ:

ОбъясПо правилу рычага:

120*0,50=5*x

x=120*0,50/5 = 12