Робітник за допомогою підйомника піднімає автомобіль на 2м і виконує роботу 25кДж. ККД підйомника -

80%. Визначте массу автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Анжелика.

Дано:

h = 2 м

A = 25 кДж = 25000 Дж

η = 80% = 0,8

g = 10 м/с²

Найти:

m - ?

Решение:

η = A(полезное)/A(затраченное)

A(полезное) = mgh

A(затраченное) = 25000 Дж

η = mgh/A(затраченное)

m = (ηA)/gh

m=\frac{0,8*25000}{10*2} = 1000 кг = 1 тонна

Ответ: 1000 кг (1 тонна)