Телевежа опирається на фундамент 10 ніжками з площею 4,7 м2 .Маса становить 32000тонн .Обчисліть

тиск на фундамент?

Ответы на вопрос

Отвечает Галант Илья.

Объяснение:

Якщо ти маєш на увазі, що 4,7м² це площа всіх десятьох ніжок разом, тоді:

P=mg=32000000кг*10H/кг=32мН

p=F/S= 32000000/4,7=6,8мПа

Якщо 4,7м² - це площа одної ніжки:

P=mg=3200000*10=32мН

p=F/S=32000000/4,7*10=680851Па