Визначте потужність механізму, що виконує роботу 8 кДж за 24 с. срочно пліс


Ответы на вопрос

Отвечает Безрукова Алена.

Ответ:

333,3с

Объяснение:N=A/t

A=8кДж=8000Дж

N=8000/24=333,3с