Чи зрушиться з місця металевий брусок масою 14 кг, який лежить на дерев’яній підлозі, якщо до нього

прикласти силу 28 Н? коефіцієнт тертя становить 0,2

Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.

Ответ: не сдвинит

Объяснение:

F1=mg=14*10=140H -сила тяжести

F=kF1=140*0,2=70Н -необходимо