Вольтметр показує напругу 6 В. кожний резистор має опір 12 ом. якими є показання амперметра


Ответы на вопрос

Отвечает Курбтова Елена.

Дано:

U=6B

R=12OM

знайти:

I=?

_____________

R=U/I

I=U/R

_____________

[I]=B/OM=A

{I}=12/6=2

_____________

Відповідь:2А