30 баллов. Молекулярний водень, маса якого 6,5 г і температура 27 °С, нагрівають за сталого тиску

так, що його об’єм збільшився вдвічі. Знайдіть роботу, виконану газом під час розширення. Молярна маса водню 2ꞏ10–3 кг/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

Объяснение:A =(m/M)R∆T

T1= t1+273=300K

V1/T1=V2/T2

2V1=V2

T2=(T1×2V1)/V1=2T1=600K

∆T=T2-T1=600-300=300K

A=(m/M)×R×∆T=(6,5×10³/2×10³)×8,31×300≈8100Дж

Тут де 10 в 3 степені має бути 10 в -3 степені