Знайдіть напругу на електропаяльнику, якщо його опір 140 Ом, а сила струму в колі 1,5

А.Пожалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцова Алиса.

Ответ: 210 B

Объяснение: U = I*R =140*1,5=210 B.