використовуючи схему ділянки кола визначити покази амперметра якщо вольтметр під'єднаний до

резистора R1 = 4 о.м. показує 22 Вольт​

Ответы на вопрос

Отвечает Радюкина Полина.

Ответ:

Дано: R = 4            

           U = 22

           I - ?      

Розв'язання:

за законом Ома I = U/R = 22/4 = 5,5A

Відповідь: 5,5А

Объяснение: