Використовуючи схеми ділянки кола, визначте покази амперметра, якщо вольтметр, під'єднаний до

резистора R1 = 4 Oм, показує 22 В​.​

Ответы на вопрос

Отвечает Урвилов Лёша.

Ответ:

Дано: R = 4Om

           U = 22 B

           I - ?

Розв'язання:

За законом Ома I = U/R = 22/4 = 5,5A

Відповідь 5,5A

Объяснение: