Як зміниться потенціальна енергія тіла, якщо висота його відносно Землі зменшиться у 2 рази, а маса

його збільшиться у 2 рази? 1.)не зміниться; 2) збільшиться у 2 рази; 3) збільшиться у 4 рази; 4) зменшиться у 2 рази; 5) зменшиться у 4 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.

Е1=m1*g*h1

E2=m2*g*h2

E2=2m1*g*(h1/2)=m1*g*h1=E1

Ответ: 1) не изменилась.