Визначте за рівнянням швидкості ʋ= 10 + 5t рівнодійну силу, під дією якої тіло масою 5т рухається

прямолінійно.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесниченко Денис.

Объяснение:

a=v'=5

m=5000кг

F=ma

F=5*5000=25000(H)=25(кН)