Сила струму у первинній обмотці трансформатора 0,5 А, напруга на її кінцях 220B. Сила струму у

вторинній обмотці 10A, а наруга на ї кінцях 10 В. Визначте ККД трансформатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Бергер Трофим.
N=U2I2t/U1I1t=U2I2/U1I1=10*10/0,5*220=0,9