два теплоходи рухаються паралельно на зустріч один одному зі швидкістю 9км/год і 10,8 км/год.

Довжина теплоходів 80 і 100 м. Визначте час, протягом якого теплоходи проходять один повз одного ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коханский Илья.

Ответ:

t=33с

Объяснение:

дано

v1=9км/год=2.5м/c

v2=10,8 км/год=3м/c

l1=80м

l2=100м

Знайти

t-?

Розв`язання

Шукаємо відносну швидкість

vвід=v1+v2 (додаємо, бо вони рухаються назустріч одинодному)

vвід=2.5м/c+3м/c=5.5м/с

Ну і довжини додаємо, їх же два

lспільне=l1+l2

lспільне= 80м+100м=180м

lспільне=S

S=v/t

t=S/v=180м/5.5м/c=(приблизительно)33с