5.На якій висоті камінь масою 300 г матиме потенціальну енергію 15 Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Aboyan Dato.

Ответ:

5 м

Объяснение:

E=m*g*h =>

h=(E)/mg

h=(15)/0.3*10=15/3=5 м