З якою швидкістю рухається кулька масою 15г, якщо її імпульс становить 3 кг*м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Инна.

Ответ:

200 м/с

Объяснение:

p=mv імпульс тіла. Звідси v=p/m=3/0.015=200 м/с