в однорідному магнітному полі з індукцією 0.4 тл знаходиться прямолінійний провідник двожиною 15

см. Який струм повинен протікати у провіднику, щоб він зазнав діїї сили поля 6*10 в -2 H

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Микола.

L=0.4 Тл

ℓ=0.15 м

F=6·10⁻² H

I-?

F=IBℓ. I=F/Bℓ=6·10⁻²/(0.4•0.15)=0.06/0.06=1 (A)