Ялинкова гірлянда, ввімкнена в мережу з напругою в 220 В, складається з однакових ламп,

розрахованих на напругу 4 В кожна. Якщо лампа перегоряє, кількість ламп у гірлянді зменшують. Якою стане напруга на кожній з ламп після того, як перегорять п'ять ламп?

Ответы на вопрос

Отвечает Mosia Marina.

Ответ:

200В

Объяснение:U=N₁*U₁                N₁=U/U₁

N₁=220/4=55

N=N₁-5

N=55-5=50

U₂=N*U₁

U=50*4=200В