ДАЮ 20 БАЛЛОВ яку роботу треба виконати, щоб ящик з яблуками перемістити горизонтально на 2 м,

прикладаючи силу 50 Н​​

Ответы на вопрос

Отвечает Баринова Богдана.

Ответ:

100 Дж

Объяснение:

Скорше всього не правильно але попробуєм

Дано:

F=50H

h=2м

S=h*h=2м2

A=FS

A=50*2= 100 Дж