У скільки разів відрізняються опори двох провідників, виготовлених з одного матеріалу, якщо перший

довший від другого в три рази, а діаметр другого менший за діаметр першого в два рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Даша.

Ответ:в 1.5 раза

Объяснение: формула R=p*l/S

Отсюда R1=p*3l/2S. R2=p*l/S

Так материал одинаковый, то R1=R2

3/2 * (l/s)=x*(l/S)

x=3/2=1.5