На цоколі лампочки кишенькового ліхтарика написано: 3,5В, 0,28А. Визначити опір у робочому режимі

та споживаючу потужність.

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Егор.

Ответ:

R=3.5/0.28=12.5 Ом

Р=U*I=3.5*0.28=0.98 Вт