У цистерні поливальної автомашини масою 4 т знаходиться 2 м3 води. Визначте імпульс машини, коли

вона рухасться зі швидкістю: а) 18 км/год до місця поливу; б) 54 км/год, витративши всю воду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

1) M=4000 кг; V=2 м³; v=54 км/ч; р - ?

p=mv=4000*15=60 000 кг*м/с

54 км/ч=54 * 1000 м/3600 с=15 м/с

2) v=18 км/ч=18000 м/3600 с=5 м/с

   m(воды)=ρ(воды)*V=1000*2=2000 кг

p=(M+m)*v=(4000+2000)*5=30 000 кг*м/с.

Ответ: 30 000 и 60 000 кг*м/с.