Найбільша глибина, на якій вчені з корабля "Витязь" виловили рибу, дорівнює 7200 м. Який тиск

створює вода на цій глибині? (g=10 Н/кг) Найбольшая глубина, на которой ученые с корабля Витязь выловили рыбу, равняется 7200 м. Какое давление создаёт вода на этой глубине (g = 10 Н/kg)

Ответы на вопрос

Отвечает Матяш Карина.

Дано:

h = 7200 м

p(густина води) = 1000 кг/м3

g = 9,8≈ 10 Н/кг

Знайти:

р(тиск води)

Розв'язання:

Тиск знаходимо за формулою p=g*h*p

Виводимо одиницю вимірювання:

[р]=Н/кг*м*кг/м=Н/м2=Па

Підставляємо дані під формулу:

р=10*7200*1000=72 000 000(Па)=72 000 (кПа) = 72(МПа)

Відповідь: 72 МПа