Яка кількість теплоти виділиться в результаті годинної роботи електрообігрівача у твоїй кімнаті,

якщо він ввімкнений до мережі з напругою 220 В, а сила струму становить 3А.

Ответы на вопрос

Отвечает Бардин Константин.

Ответ: Q=2376000

Объяснение:

t=1 год= 3600с

Q=U*I*t

Q=220*3600*3= 2376000